Stěžuje si

Vždyť na velikosti přeci nezáleží! D'x

1. prosince 2010 v 19:46 | yamahsi
pluto
Je mi Pluta tak moc líto. Nikdy jsem si to nebrala tolik jako teď. Dávají mu falešnou naději a pak ho vyřadí jen kvůli tomu, že je poněkud menší. 

Dnes jsme měli INF a když sme panu učiteli ukazovali odvedenou práci, objevila se tabulka 'plný disk' a pan učitel začal zkoumat co by mohl smazat. Přesvědčovala jsem ho, že to zvládnu sama, ať si nedělá hlavu, ale on se stále nechtěl zvednou až zobrazil plochu. Byl to vážně blbý nápad, ale dala jsem si jako tapetu poněkud nevhodnou fotku. Nebyla zas tak nevhodně nevhodná. Tahle, aby jste si udělali obrázek. Začal se smát a potom řekl, že to by do mě neřekl. Klesla jsem v jeho očích, bude si myslet , že jsem úchyl, posadí mě do poslední lavice, abych od něj byla co nejdál, zakáže mi dívat se na něj, hovořit s ním a poslouchat jeho výklad. Poté mě začne nenávidět a shazovat mě ze schodů pomocí struny co mi uřízne kotníky. 

Sníh je prča, zima je svině. ^^

Nevíš, proč je havran jako psací stůl?

29. listopadu 2010 v 19:37 | yamashi
bubák
Zdravím. Týden utekl a má neaktivita stále přetrvává. Nemám sem co dát, nemám náladu kreslit a když jí mám, tak mi to nejde :D Mám asi 6 zakázek od.. někoho... a pak stále žádný pokrok v domácí přípravě na přijímačky .. dududůů... 
Je tu nuda a sníh a mokro a stavěli jsme sněhuláky... rsp. já jsem stavěla sněhuláky, ostatní se váleli a cpali si bělost do útrob. Skončilo ČSMT a já mám opět depresi. Už nikdy.. nejspíš nespatřím Jara v přímém přenosu, neuslyším jeho roztomilý smích a nebudu v pondělí o matematiku vždy spát jelikož to trvá až do půlnoci a nebudu o něm snít s kružítkem zapíchlém v čele! To je tak nefér... :( Ale jako manažer miluje své klienty a má je jako přátele a zajistí jim úžasnou budoucnost a vystupování v televizi mu v tom nebude bránit! D'x Silný a laskavý to muž přetékající testosteronem... ááách D'x

Přála bych si být umělcem

9. listopadu 2010 v 19:51 | yamashi
Přála bych si být umělcem.

Vážně, mám teď velmi, velmi, velmi mnoho problémů a nevím s čím mám začít dřív. Do prosince mám odevzdat čtenářský deník k němuž jsem si ani nesehnala požadované knížky. V lednu jsou přijímačky na školy. To vlastně ještě nikdo neví. Hlásím se na uměleckou školu. Pilně studuji již třetím dnem a myslím, že bych to mohla dotáhnout alespoň na základní vědomosti. Což pro člověka líné povahy je velký úspěch. 

   ...udělat obraz stromu a vybrat nejhezčí větev pro ptáka, namalovat i zeleň stromů a svěžest větru, sluneční pyl, bzučení hmyzu v trávě za letního parna a čekat, až se pták rozhodne zpívat. Když pták nezpívá je to špatné znamení. Znamení, že je obraz špatný, ale zpívá-li je to dobré znamení. Znamení, že můžete obraz podepsat. Tehdy vytrhnete zlehýnka ptákovi jedno péro a napíšete své jméno do rohu obrazu.

Jacquez Prévert, úryvek z básně 'Jak namalovat podobiznu ptáka'

Dostala jsem od paní učitelky šest učebnic. Všechny do centimetru zkoumám. Nakreslila jsem i zátiší a lebku což je pro mě něco nepochopitelného. Takové blbosti kreslím jen na výtvarce, protože mi to přijde jako něco, kde sou jen předměty a já si libuji v kreslení těl :33. Každopádně všichni mi držte palce, když mě vezmou tak se o tom jistě dozvíte... a když ne, tak mě už tady nečekejte. Tady na blogu - neplánuji sebevraždu... jen tiché plakání do duše... v koutě...

Nebezpečný lavicožrout

25. září 2010 v 11:00 | yamashi
as,mjkbhgdsvghdsjhg
Hoá, zapomněla sem, že mám blog :O
No, každopádně, někdo nám ve škole jí lavice...měli jsem pět řad.. a postupem času... jako... máme už jen čtyři :D první řada nadobro zmizela v temnotě (aby jste chápali, zmizela řada poslední, ale nikdo si dobrovolně nesedne o lavici dopředu a tak jsme se všichni odsunuli ...) Nejdříve jsme si mysleli, že nám je bere školník na své nekalé plány, ale vyvedl nás z omylu když na paní učitelku začal přes celou chodbu křičet co jako s těma lavicema děláme, že on si je z prstu nevycucá a že odmítá všem dělat šaška (což je trochu paradoxní...)Paní učitelka však jen nahodila výsměšný pohled a se slovy, že toho lavicožrouta chytí i kdyby měla zavolat krotitele duchů, odkráčela do kabinetu. 
        Teď máme čtyři dny volna. Bojím se, že až se všichni znovu doneseme do školy, nebudeme mít nač si sednout a ve stoje z nás zajímavé a důležité informace, plnící nás jimi naši drazí pedagogové, budou jen stékat. Ovšem nezbývá mi nic jiného, než jen doufat, že si ono strašidlo, vybere někoho jiného.
yamashi

Pro Kami!

19. září 2010 v 11:16 | yamashi
Zdravím ^^
Je nedělní poledne a yamashi má svého prvního kamaráda! :3 Jmenuje se Kami-chan a je na mě móóc hodná. Má vážně bezva blog a nádherně píše *w*. Přesvědčit se můžete sami  
edo a al
 Kreslila jsem to já, ale hrdá na to nejsem protože podobný obrázek už jste jistě viděli... no... já si nemohla vzpomenout, jak ti dva vlastně vypadají... a tak.. sem se koukla ... v budoucnu, až si ty dva zafixuju, tak to překreslím. :D Snad se ti to Kami líbí, poněvač jestli ne tak v mém pokoji je volný, temný roh, kde zvládnu strávit i měsíce (sice jen metaforicky, ale i tak je to velmi dlouhá doba) a když tak nad tím uvažuju tak si do toho rohu raději přetáhnu postel, ona je sice vestavěná, ale nevidim v tom problém. Tímto bych nyní zahájila konec. Konec. 
Yamashi
 
 

Reklama


Nekopírovat. Nereklamovat. Děcka ,toto všecko je moje ^^.