Sračky ze života a ze Saie.

4. října 2011 v 10:58 | yamashi |  Kreslí
Nedivte se mi, na mým místě byste taky neměli na nic náladu!! Noo jen se koukněte do svědomí! Máte všichni hovno na práci zatímco já musim makat jak vyšinutá! xD
Střední škola je BOŽE-TAK-NÁROČNÁ. Krom toho, že sem ve škole denně asi 20 hodin! (né teď fakt, máme 40 hodin týdně... a do toho se nezapočtávají volné hodiny, kterých máme taky plno a započítám-li do toho ještě cestu nacpanym metrem, tramvají a vlakem dělá mi to jednu zuboženou, vyčerpanou a nasranou yamashi.) Ale ty úkoly. Na písmo máme udělat 5 A3jek debilních písmenek E,F,T a ještě nějaký rovný... každopádně je to lepší než před 14ti dněma, když sme dělali čárky... A neni to žádná prdel, musíte mít správný sklon, né moc ani né málo namočený perko do tuše a hlavně to má být ROVNÝ naprosto nepochopitelný. A na výtvarnou přápravu musíme načmárat akvarelem přírodninu. Měli sme dokonce trojůkol, že tu samou zasranou přírodninu máme udělat tuší, akvarelem a tužkou. Když vidim kukuřici mlátim s ní o zeď dokať nepřipomíná kompot. Ale ano! i mezi touto hromadou povinností, které se má zadní strana mozku snaží strčit profesorce do končin kde nikdy nikdo nebyl, jsem si našla čas na zábavu! Tu succubu už mám nějakou dobu hotovou, ale byla sem líná jí sem dát.
Zmenšený to bude děsný. Tak- pravé tlačítko myši, otevřít v novém okně! Komu to nejde, slezte z toho exploreru, stejně je k hovnu.
A to je smíchanina čmáranin. Je to nedodělaný, aby to víc připomínalo čmáraninu. A taky proto, že vybarvovat to je fakt otrava. Čaute... za rok! :D
 


Komentáře

1 Máš IN BLOG??? Máš IN BLOG??? | Web | 4. října 2011 v 11:02 | Reagovat

Máš IN-BLOG?

Ahoj, myslím,že tvůj blog má šanci v přihlášení do PRESTIŽNÍ SOUTĚŽE  o titul admIN-BLOGU ve hře jsou ZAJÍMAVÉ CENY - + nově můžeš soutěžit ve více kategoriích!

www.in-blog.blog.cz

DĚKUJEME ZA VÁŠ ČAS

2 Ája Ája | E-mail | Web | 4. října 2011 v 18:00 | Reagovat

No náádhera, jsem ráda, že sis udělala čas na kreslení, i když máš hodně práce :)Ten 3. obrázek byl asi hodně pracnej, že? No je to boží ...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Nekopírovat. Nereklamovat. Děcka ,toto všecko je moje ^^.