Únor 2011

Stitch

25. února 2011 v 18:22 | yamashi |  Kreslí
Stitch z pohádky od Disneyho - Lilo and Stitch! :D #1
Doufám, že se líbí.
A kreslím tabletem do počítače a dokonce i v programu. Bez počítače jen s tabletem mi to zatím nikdy nešlo ;D (reakce na komentář u Indiána) Šíleně děkuji za pěkné komentáře, je mi z toho do pláče :')
Dnes jsem ve škole celý den dávala pozor a o přestávku se učila na následující hodinu. To byste nevěřili co zajímavého se v té škole lze dovědět. Vím jak vznikl měsíc a jací byli nacisti svině a co napsal Vítězslav Nezval. Jsem z těch všech informací šíleně unavená, obdivuju premianty, mě by z takového každodenního masového přívalu informací bouchla hlava a na konci týdne bych nedošla ze školy domů. Ovšem vedění mě samo o sobě vážně uspokojuje. Přijdu si teď šíleně chytrá a nabušená. Připravená do Milionáře. Také jsem zjistila, že když celý den nic nejíte a ve 4 hodiny odpoledne pak sníte cokoliv, vždy je vám blbě. Můžete sníst třeba lžíci mouky nebo suchar, stejně... Je to nelogické. Celou tu dobu si žaludek stěžuje na prázdný obsah jeho vnitřku a když se rozhodnete ho tedy něčím nacpat, tak se vám odvděčí pichlavou bolestí.
Učitelky se neshodnou. Jedna mi řekne, ať se furt nemračim, že budu mít vrásky a vzápětí mi další řekně, ať se moc nesměju, že mě to brzy přejde. Dostala jsem vynadáno, že má řeč začíná z ničeho, že mi chybí úvod. Jiné zas vadilo ,když jsem dialog začala 'tři, dva, jedna' a poté mi bylo sděleno, že se nevhodně chovám. Taky nám učitel zadal, ať si překreslíme obrázek z učebnice... načež mi ten samý učitel řekl ,ať si přestanu čmárat. Nákázal a hned zakázal. Pak by si určitě stěžoval, že jsem nesplnila zadaný úkol a kdybych se bránila, byla bych drzá. Jako vždy. Beru učitele jako lidi. Vychovávat plný dům pubescentů není pro každého. A také se k nim snažím chovat s úctou. K většině. Ale proč musí mít pravdu vždy vyučující. Zvlášť když se mám-vždy-pravdu-vyučující naprosto příčí s jiným mám-vždy-pravdu-vyučujícím, přijdu si pak jako hlupák. Mám v tom bordel a nikdy ze mě nevyroste správný člověk. Možná se dávat pozor zas tak nevyplácí...

Indián.

17. února 2011 v 12:03 | yamashi |  Kreslí
samurai
Zdravim ^^
Po dlouhé absenci jsem opět na nohou, duševně vyrovnaná a víceméně bez depresí. Takže se tu opět vítám. *hluboký nádech*

Obrázek. Se vám bude zdát vyblitý, jelikož mám sytost barev na monitoru jinou než většina světa, tudíž, nezavděčím se. Je to prostě jen idnián, podle mě povedený, okolí mě v tom nepodporuje, co nazbyt.

Mimochodem, dostala jsem se na Hellichovku, na odvolání, ale dostala. Což se zdá být velkým úspěchem, škoda, že taky nejsem tak nadšená jako se zdají být moji rodiče... Budou mě tam šikanovat a nebudu mít žádný kamarády a budou mě šikanovat - pojďme slavit! 

Koukám se na přidané články do zadaných měsíců... čísla jdou sestupně... Září (8) Říjen (7) Listopad, Prosinec (5) Leden (3) ... asi nejsem nejlepší admin :'C Budu se snažit, jistě dychtíte po přívalu mých článků. :D Žijte dlouho a prosperujte, loučím se s vámi.


Nekopírovat. Nereklamovat. Děcka ,toto všecko je moje ^^.