Pervert Pope

10. prosince 2010 v 15:13 | yamashi |  Kreslí
trt

Miluju jazz-pop a kabarety. Jinak vám nic neřeknu, nechci si připouštět nedostatek času na... všechno... Jediný co dělám je, že poslouchám a hraji si s Pablem na Messengeru (viz obrázek nahoře) a nebo jím mandarinky! A už mi vůbec nevadí, že umřu sama bez nikoho kdo by mě měl rád... půjdu za mé velké srdce do nebe a mám ráda toho nejúžasnějšího chlapa (ano chlapa) na světě. I když mi fakt vadí, že mi dal jen 11 bodů ,protože sem si ten dvanáctý zasloužila... 

Dostala jsem jedničku z tématické práce z matiky yééééééy. Zdá se to být jako sen... sem já to ale šikula! Je to vážně úspěch dostat dobrou známku, když se učitelka snaží za každou cenu zničit vám život. A to není vsugerované, je to skutečný fakt, dokonce mi to i do očí řekla. Teda né doslovně, ale dostatečně na to, aby si to z toho každý hlupák odvodil.

O pracovky děláme elektromotor. Je to sranda. Improvizace je heslo pana učitele, jelikož plán sestavení vymýšlí při práci, tak to musíme celé přestavět. Až to bude, ukážu vám, co z toho vzešlo. Určitě to bude stát za to.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Nekopírovat. Nereklamovat. Děcka ,toto všecko je moje ^^.