Listopad 2010

Nevíš, proč je havran jako psací stůl?

29. listopadu 2010 v 19:37 | yamashi |  Stěžuje si
bubák
Zdravím. Týden utekl a má neaktivita stále přetrvává. Nemám sem co dát, nemám náladu kreslit a když jí mám, tak mi to nejde :D Mám asi 6 zakázek od.. někoho... a pak stále žádný pokrok v domácí přípravě na přijímačky .. dududůů... 
Je tu nuda a sníh a mokro a stavěli jsme sněhuláky... rsp. já jsem stavěla sněhuláky, ostatní se váleli a cpali si bělost do útrob. Skončilo ČSMT a já mám opět depresi. Už nikdy.. nejspíš nespatřím Jara v přímém přenosu, neuslyším jeho roztomilý smích a nebudu v pondělí o matematiku vždy spát jelikož to trvá až do půlnoci a nebudu o něm snít s kružítkem zapíchlém v čele! To je tak nefér... :( Ale jako manažer miluje své klienty a má je jako přátele a zajistí jim úžasnou budoucnost a vystupování v televizi mu v tom nebude bránit! D'x Silný a laskavý to muž přetékající testosteronem... ááách D'x

Třicetiminutovka hambatého chlapce

21. listopadu 2010 v 11:39 | yamashi |  Kreslí
kluk
Mám starosti, málo sebedůvěry, hodně práce a řeším to děláním věcí, které mi nijak nepomohou. Totiž. V mém okolí se nenachází člověk, který by měl zálibu v kreslení tolik jako já, tudíž nemám soupeře. Kreslím, lidi mi to chválí, mám radost. Po čase si můj mozek mylně usmyslí... hle, já umím kreslit. A tak se nesnažím být za každou cenu lepší, protože podvědomě vím, že v mém okolí jsem v tom co dělám nejlepší, není proč se zdokonalovat, když bych se zlepšila jen v mých očích. (A to že to zní namyšleně neznamená, že si protiřečím s první větou... ) Jenže...po tom co jsem si podala přihlášku na tu školu, vyhledávám na netu děcka/ženy/muže/holky/chlapce , kteří na uměleckou školu již chodí, chodili, budou chodit, plánují jít tam a postupně shledávám, že jsem jen bezcenná existence, která žije ve lži a utápím se v hlubších a hlubších depresích. Střídají se mi nálady jako 'dám do toho všechno!' a 'vždyť to stejně nemá smysl' 

Bolí mě hlava jako střep, mám problémy usnout a přemýšlím pořád na tou samou věcí. Jestli jsou tohle starosti a dospělí mají starostí fůru, tak jestli kdy budu dospělá, spáchám sebevraždu. Taky se mi zdají noční můry!

K obrázku. Je kreslený půl hodiny jak jde již vyčíst z názvu a je to jen taková čmáranice, nemám náladu s něčím se srát pro nic...

Joker

18. listopadu 2010 v 16:31 | yamashi |  Kreslí
tsrdt
Je to kreslené pro mou kamarádku ^^. tady je předloha nepodobá se to a je to dobře, ani nemělo... teda v tom smyslu, že to neměla být kopie, jako Joker to snad vypadá. 

Mimochodem začínám flákat školu. Začalo mi to chvíli jít a tak sem se na všechno vykašlala a teď sem napsala celý test z chemie naopak. Redoxní reakce sou zákeřný... Na čtvrtletí mi vyšly 4 dvojky a jednou 1-2. To není dobré. Sice nepotřebuji vysvědčení z devítky ,protože půjdu na tu uměleckou školu, že (!) Ale co budu dělat když jednou nebudu mezi nejlepšíma ze třídy! (a vůbec se nechovám povýšeně ^^)

Harry Potter! Filmový fenomén dnešní generace! Nejdiskutovanější téma na Zeměkouli! Chtěla jsem na to jít taky, ale našla sem bezva torrent, tak co se namáhat. Podle mě je velmi moudré rozdělit ten díl na dvě části, to než natočí tu druhou část, tak tuhle všichni zapomenou a budou na to muset jít znova, nebo udělají maraton a celkem na tom vydělají. A mě se stejně nejvíc líbil Kámen mudrců... tam byli ještě všichni takový roztomilý a vůbec né, že by se klidně svlíkli do naha pro peníze.

Mám nemocný zápěstí. Už dlouho, ale teď je to jiný tím, že bolí obě. To pravé poněkud více jak to levé. Mám to stažený těma gumovýma fáčema a vypadám, jako bych se podřezala. Snažím se myslet na cokoliv materialisticky zbytečného(toho jste si asi již všimli), protože kdykoliv se mi hlavou mihne cokoliv důležitého, rozbolí mě. (Ta hlava.) Zajímavé je, že vždy když mám nejvíc práce, tak se mi toho chce nejmíň dělat (možná to bude tím, že když práci nemám, nemám ani co dělat, takže se mi nemůže nechtít.. no to je fuk). Naprosto obdivuji Secesi a Surrealismus. Lidi to je něco obdivuhodného. Nechápu jak tyhle dva slohy mohou zařadit do stejné třídy jako třeba abstrakci nebo expresionismus. Asi tomu nerozumím. (Všimněte si, jak dělám chytrou, když toho teď tolik vím... a teď si vezměte, jak budu mluvit, až ze mě bude študovaný ,vysoce postavený hovado.)

A na závěr citát, který moc nenavazuje na výše zmíněný článek.

"Prokazování náboženské úcty obrazům zavedl Satan, aby odvedl člověka od pravého Boha."

Církevní koncil, konaný roku 754

Vidíte. Církev je špatná.


Kresba lebky a sokolíci

11. listopadu 2010 v 17:28 | yamashi |  Kreslí
V minulém článku jsem se zmiňovala o lebce. A tak vám ji ukážu. Totiž, pan učitel mi jí pochválil. To záhlaví mám překreslit, jelikož mi tam trochu nevyšly rohy a já myslela, že to nevadí, ale vadí ... vypadá to prý, že si neumím rozvrhnout papír.
lebka
Je to focené mobilem. Ale i kdybych měla foťák s 10ti pixelama tak by to bylo houby platný.

Dnešek je den nechvalný. Dostala sem dvojku z fyziky :( svou první dvojku z fyziky... a to sem měla mít původně za tři. Dostáváme mínusy a plusy podle toho jak odpovíme na učitelem položené otázky v hodině a po čtyřech znamínkách dostaneme výslednou známku. To tak jednu hodinu nemám školní sešit a pan učitel dává znaménka za dobře či špatně provedený domácí úkol a jelikož je to muž velmi rázný a plný testosteronu, tak plus dostalo jen velmi malé procento třídy. Já úkol neměla. Jelikož jsem neměla sešit. Mít sešit dostanu mínus (protože ten úkol bych tak tak neměla) Nemít sešit.. logicky bych měla dostat mínus, protože... nemám sešit = nemám úkol. Ale kdyby mi dal mínus měla bych za tři.... mmmmm. A řekl mi, že mě posadil do první lavice, protože tam poroučí sedět jen těm nejlepším žákům. Aby slyšeli. Takže ti slabší žáci co jsou v poslední lavici pak budou ještě slabší, protože nic neuslyší... každopádně mi to udělalo radost... i když né tak velkou, jelikož loni v lavici vedle mě seděli dva největší zhulenci třídy...

Na občanku děláme svojí vlastní politickou stranu. Naše strana se jmenuje Sokolíci. Boží ne. Měla sem za úkol nakreslit logo. Splnila jsem svůj zadaný úkol a jdu se vám jím pochlubit!
bb
Je to velký, zlý sokol. Znak Sokolíků. Volte nás!

Přála bych si být umělcem

9. listopadu 2010 v 19:51 | yamashi |  Stěžuje si
Přála bych si být umělcem.

Vážně, mám teď velmi, velmi, velmi mnoho problémů a nevím s čím mám začít dřív. Do prosince mám odevzdat čtenářský deník k němuž jsem si ani nesehnala požadované knížky. V lednu jsou přijímačky na školy. To vlastně ještě nikdo neví. Hlásím se na uměleckou školu. Pilně studuji již třetím dnem a myslím, že bych to mohla dotáhnout alespoň na základní vědomosti. Což pro člověka líné povahy je velký úspěch. 

   ...udělat obraz stromu a vybrat nejhezčí větev pro ptáka, namalovat i zeleň stromů a svěžest větru, sluneční pyl, bzučení hmyzu v trávě za letního parna a čekat, až se pták rozhodne zpívat. Když pták nezpívá je to špatné znamení. Znamení, že je obraz špatný, ale zpívá-li je to dobré znamení. Znamení, že můžete obraz podepsat. Tehdy vytrhnete zlehýnka ptákovi jedno péro a napíšete své jméno do rohu obrazu.

Jacquez Prévert, úryvek z básně 'Jak namalovat podobiznu ptáka'

Dostala jsem od paní učitelky šest učebnic. Všechny do centimetru zkoumám. Nakreslila jsem i zátiší a lebku což je pro mě něco nepochopitelného. Takové blbosti kreslím jen na výtvarce, protože mi to přijde jako něco, kde sou jen předměty a já si libuji v kreslení těl :33. Každopádně všichni mi držte palce, když mě vezmou tak se o tom jistě dozvíte... a když ne, tak mě už tady nečekejte. Tady na blogu - neplánuji sebevraždu... jen tiché plakání do duše... v koutě...


Nekopírovat. Nereklamovat. Děcka ,toto všecko je moje ^^.